Velký Vánoční strom

Kód: 0035
35 Kč
Skladem (>5 ks)

Vánoce jsou jedním z nejočekávanějších a nejkrásnějších období roku. A právě výzdoba hraje klíčovou roli v tom, jak se cítíme během svátků. Vytvořte dětem krásnou vánoční výzdobu v jejich pokojíčku díky Velkému vánočnímu stromu, který je složený z dalších malých stromečků. Každý strom si může dítě vybarvit podle své fantazie. Buď celý najednou nebo postupně jako Adventní kalendář. Na jednotlivé dílky mohou děti psát také svá vánoční přání.

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho jsou materiály vhodné

Materiály jsou vhodné pro vyzdobení třídy, nástěnky ve škole nebo domácího pokojíčku.

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 28 černobílých stran. Na každé straně je jeden malý stromeček. Jednotlivé stromy do sebe zapadají, takže se z nich dá vytvořit jeden Velký vánoční strom. Stromy jsou orientovány buď dolů nebo nahoru, tuto orientaci je nutné u Velkého stromu dodržet. 

  • 25 originálních malých stromečků
  • hvězda na vrchol stromu
  • kmen stromu
  • návod 

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email. Materiál si vytiskněte a jednotlivé části vystřihněte.

Nejprve se podívejte na poslední stranu souboru a podle tabulky zjistěte, kolik jednotlivých dílků budete na svůj strom potřebovat (liší se to podle velikosti stromu). Dále si projděte jednotlivé obrázky malých stromečků a vytiskněte si ty, které chcete a počet, který potřebujete. Následně jednotlivé části vystřihněte. 

Strom můžete složit ještě jako nevybarvený a s dětmi si vždy vyberete ten dílek, který budete chtít vybarvit. Vybarvovat můžete všechny najednou nebo každý den jeden jako Adventní kalendář.

Děti ve třídě si na svůj dílek mohou napsat své jméno či tajné vánoční přání. Celou třídu tento strom může krásně spojit.

Mohlo by se Vám také hodit:

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvoření a výzdoba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LM Avatar autora | 27.11.2023
Vypadá super, těším se, až s dětmi začneme.