Adventní kalendář

Kód: 57
45 Kč
Skladem (>5 ks)

Adventní kalendář plný zábavných úkolů s vánoční tématikou. Soubor PDF obsahuje 23 úkolů a na Štědrý den připadá Velká vánoční hra se spoustou zvídavých otázek ohledně Vánoc

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho jsou materiály vhodné

Materiály jsou vhodné pro děti na prvním stupni. S pomocí rodičů (přečtení zadání) zvládnou i mladší děti

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 26 stran velikosti A5. Na každý den od 1.12. do 24.12 náleží právě jedna aktivita. Na Štědrý den je připravena pro děti a rodiče Velká Vánoční hra. Jejím cílem je nejen dostat se do cíle, ale také odpovědět na zábavné otázky ohledně Vánoc. Budete se divit, co Vše děti dokážou vymyslet a určitě i bavit.

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email. Materiál si vytiskněte a jednotlivé A5-tky rozstřihněte.

Na které dny dáte jednotlivé aktivity záleží na Vás, jedinou podmínkou je, že Velká Vánoční hra by měla být 24. 12.

U nás to funguje tak, že jim v noci na 1. 12. vytvořím Adventní kalendář (natáhnu provázek přes dva trámy a na něj pověsím očíslované pytlíčky). Do každého pytlíčku dám jednu aktivitu a malou sladkost.

Ač je 24.12 většinou pořádný šrumec, tak si ráno vyčlením čas na tuto hru (dá se hrát i opakovaně každý rok). Každý rok se dozvídám jiné věci, ale vždy si užijeme velkou společnou legraci

 

Mohlo by se Vám také hodit:

Doplňkové parametry

Kategorie: Zima a Vánoce
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: