Kdo jsem

 Ahoj,


jsem moc ráda, že jste navštívili mé stránky a chcete se dozvědět i něco málo o tom, kdo za nimi stojí. Mé jméno je Ing. Sylvie Polednová a vystudovala jsem Vysokou školu Báňskou - Technickou Univerzitu Ostrava, Obor Marketing a obchod na Ekonomické fakultě. Ovšem více než mé vzdělání je důležité to, že jsem matka dvou úžasných kluků, kteří mě nepřestávají překvapovat. 

Proč to dělám?

Určitě mi dáte za pravdu, že mateřská role je sice ta nejkrásnější, ale také snad nejnáročnější ze všech, které v životě máme. Je to tím, že neseme velkou odpovědnost a děláme spoustu věcí, se kterými nemáme žádné zkušenosti. Snažíme se děti co nejlépe vychovávat, ale zapomínáme bohužel mnohdy na to, že si děti potřebují také hrát. Ovšem pokud tyto hry budete hrát společně s nimi, tak je můžeme i mnohému naučit a navíc si užijeme společnou zábavu. Děti jsou malé pouze jednou a věřte mi, že přijde doba, kdy si s nimi budete chtít hrát, ale oni už budou na hraní příliš velcí. Proto si tuto dobu užívejte naplno. To, co do nich nyní vložíte se Vám v podobě krásného a pevného vztahu tisíckrát vrátí.

Všechny materiály, které tvořím, tak tvořím pro své děti. Protože je chci něco naučit, protože chci, aby jsme trávili čas spolu, protože chci proniknout do jejich světa. Tak, jak budou růst mé děti se budou rozrůstat i mé materiály.
Budu velmi ráda, když u mě nakoupíte a ještě raději, když se to Vašim dětem bude líbit.

 

Děkuji za Vaši důvěru i zájem o mě a mé produkty

Sylvie