Čarodějnická bojovka Čarodějnická bojovka

Kód: 192
65 Kč
Skladem (>5 ks)

Jednoho dne zjistíte, že máte čarodějnickou krev a rozhodnete se stát se hodnou čarodějnicí/čarodějem. Podepíšete přísahu a vyberete si jméno. Poté se musíte pořádně vybavit. Získat koště, klobouk, domácího mazlíčka, lektvary, hůlku a postavit chatrč nebude vůbec jednoduché. Podle vašich schopností a dovedností získáte horší nebo lepší vybavení. Některé vybavení je za diamanty Ty se můžete pokusit na své cestě také získat.

Až se stanete pravou čarodějnicí/čarodějem, tak vás obyvatelé městečka poprosím o pomoc v boji se zlou čarodějnicí, která jim bere vše, co mají rádi a potřebují. Velký souboj můžete hrát samostatně, nebo i jako kooperativní hru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je bojovka vhodná?

Hra je určena pro děti školního věku (od 6-15 let), je určena jak pro jedno dítě, tak pro skupinku dětí. 

Celkem má bojovka 47 stran A4 + 2 strany návod na hru. Děti si také během bojovky vytvoří svůj lapbook.

Bojovka je ve formátu PDF na Vámi vybraný e-mail Vám po zaplacení přijde soubor, který si musíte vytisknout.

 Jednoduchá příprava

Příprava čarodějnické bojovky vám zabere do 30-ti minut. Stačí vše vytisknout a potřebné části vystřihnout (např. pexeso). Pokud byste chtěli bojovku využít i venku, tak doporučuji jednotlivé listy zalaminovat.

Na začátku se dětem přečte příběh a následně si vyberou postavu a založí si svůj jedinečný lapbook. Podle svého jména si vyberou i to čarodějnické. Pak chodí po jednotlivých stanovištích a získávají svou první čarodějnickou výbavu: klobouk, hůlku, domácího mazlíčka i koště. Získávají také lektvary, které následně využijí na konci celé hry v souboji se zlou čarodějnicí. Všechny tyto části si následně lepí do svého lapbooku. Také si podle hodu kostky nakreslí svoji chatrč. 

Bojovka je zajímavá v tom, že jednotlivé vybavení získávají podle jejich snahy. 

Bojovka končí velkou hrou, která se hraje pomocí figurek a kostky. Děti musí dohonit/porazit zlou čarodějnici. Ta ale má své netopýří pomocníky. Zvládnout to musí zvládnout do určitého počtu hodů a jejich lektvary jim budou nápomocny.

Bojovka obsahuje i návod na hru. Děti si také během bojovky vytvoří svůj čarodějnický lapbook

Příběh

Odmalička jste cítili, že jste něčím jiní. Máte sny, které se často stávají skutečností, a dokážete rozumět zvířatům, což nikdo jiný ve vaší rodině neumí.

Jednoho dne, jste narazili na starou, opuštěnou chatrč, o které se říkalo, že v ní kdysi žila mocná čarodějnice. V každém z nás dřímá kouzlo, stačí jen najít odvahu ho použít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bojovky s příběhem
Hmotnost: 0.01 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 1.5.2024
Povedená bojovka, hráli jsme v průběhu několika dní, finální hra byla hodně napínavá, děti věkově 5-10 let nadšené. Doufáme, že budou bojovky přibývat! :)