Adventní kalendář pro první stupeň

Kód: 92
55 Kč
Skladem (>5 ks)

Adventní kalendář pro děti na prvním stupni plný aktivit pro děti s vánoční tématikou. Tento adventní kalendář přináší zábavu a radost do každého dne před Vánoci! Každý den najde dítě nový úkol, který ho rozveselí a připraví na magickou atmosféru svátků. Soubor PDF obsahuje 23 úkolů včetně pexesa a na Štědrý den připadá Velká hra. Každý den po vyřešení úkolu dostane dítě obrázek, který si nalepí do kalendáře a tím bude odpočítávat dny do Vánoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro jaké děti je adventní kalendář vhodný?

Materiály jsou vhodné pro děti na prvním stupni.

Jaké aktivity v souboru najdete?

Soubor PDF obsahuje 15 stran velikosti A4. Na každý den od 1.12. do 24.12 náleží právě jedna aktivita. Na Štědrý den je připravena pro děti a rodiče Vánoční hra. Součástí jsou také 2 listy A4 - kalendář na odpočítávání do Vánoc.

  • Kreativní úkoly: Každý den čeká na vaše děti nový a vzrušující úkol, který je povzbudí k tvořivosti a představivosti.
  • Magické překvapení: Za splnění úkolu získají děti malý dáreček nebo odměnu, která jim udělá radost.
  • Rodinný čas: Adventní kalendář je skvělým způsobem, jak trávit čas spolu s rodinou a tvořit společné vzpomínky.

Jak s materiálem pracovat?

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email. Materiál si vytiskněte a jednotlivé A5-tky rozstřihněte.

Na které dny dáte jednotlivé aktivity záleží na Vás, jedinou podmínkou je, že Vánoční hra by měla být 24. 12. Jejím cílem je dostat se do cíle první. Pokud hráč stoupne na zlaté políčko jde po šipce nahoru a pokud na černé, tak jde po šipce dolů.

Součástí jsou také 2 listy A4, kdy na prvním jsou šedá políčka kalendáře a na druhém jsou obrázky. Každý den jeden obrázek vystřihněte a dejte dítěti nalepit, bude si tak moci odpočítávat dny do Vánoc.

U nás to funguje tak, že jim v noci na 1. 12. vytvořím Adventní kalendář (natáhnu provázek přes dva trámy a na něj pověsím očíslované pytlíčky). Do každého pytlíčku dám jednu aktivitu a malou sladkost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zima a Vánoce
Hmotnost: 0.001 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TS Avatar autora | 20.12.2023
Mně i synovi se adventní kalendář moc líbí!
5
O Avatar autora | 4.12.2023
Mě se líbí moc, ale jasný úspěch bude jistý až kolem 24.12. Záleží totiž, jak s bude líbit dětem a ne mě :)