Detektivní bojovka Detektivní bojovka

Kód: 0034
65 Kč
Skladem (>5 ks)

Detektivní bojovka vhodná pro děti od 6-12 let. Z celkem 10 podezřelých musí na základě 9 nápověd a logických úvah přijít na to, kdo ukradl narozeninový dort.

Detektivní bojovka je k dispozici v PDF souboru, který obsahuje vše potřebné pro hru. Po zakoupení produktu Vám ihned přijde na uvedený email odkaz, kde si bojovku můžete stáhnout do svého zařízení. Soubor stačí vytisknout, přečíst si návod na hru a pak si už jen užít společnou zábavu.

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je bojovka vhodná

Detektivní bojovka je vhodná pro děti od 6-12 let. Z celkem 10 podezřelých musí vystopovat toho pravého zloděje díky logického myšlení. Děti postupně dostanou 9 nápověd, která jim napoví něco o pachateli a logickým uvažováním musí přijít na to, kterého pachatele vyřadí a které ponechají. Součástí souboru je také "Rozuzlení celého případu".

Co je součástí bojovky?

Bojovka obsahuje:

  • 10 podezřelých
  • 9 nápověd
  • zápis zločinu
  • návod na hru
  • řešení

Ven nebo dovnitř?

Bojovku si s dětmi můžete zahrát jenom tak nebo jako báječný program na narozeninovou oslavu nebo výlet s přáteli. Zahrát si ji můžete jak vevnitř, tak i venku. Doma zabaví nemocné děti, venku zpestří obyčejnou procházku.

Jednoduchá příprava

Detektivní bojovka je k dispozici v PDF souboru, který obsahuje vše potřebné pro hru. Po zakoupení produktu Vám ihned přijde na uvedený email odkaz, kde si bojovku můžete stáhnout do svého zařízení. Soubor stačí vytisknout, přečíst si návod na hru a pak si už jen užít společnou zábavu.

Příběh

Byl krásný, slunečný, letní den, venku zpívali ptáčci. Všude bylo mokro, jelikož bylo zrovna po dešti. Najednou se z domu ozval výkřik. Majitelka domu paní Sylvie K. zrovna chystala pro svého syna narozeninovou oslavu, když v tom zjistila, že ze stolu v obývacím pokoji za záhadných okolností zmizel narozeninový dort. Ještě
koutkem oka si stihla všimnout tmavého stínu, který prchal pryč. Po dortu zbyl na stole pouze kousek marcipánu, který upadl, když jej zloděj kradl. Policie tento zločin odložila, jelikož nenašli dostatek
důkazů. Z toho důvodu majitelka zavolala speciální tým na řešení podivných záhad.

 

Mohlo by se Vám také hodit:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bojovky s příběhem
Hmotnost: 0.01 kg
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŠK Avatar autora | 21.5.2024
Spokojenost, doporučuji.
5
PK Avatar autora | 10.5.2024
Velmi dobře připravená hra. U dětí měla velký úspěch.
5
JM Avatar autora | 14.4.2024
Skvela bojovka, jednoducha na pripravu. Idealni velikost, narocnost, snad budou dalsi! 😉
5
JC Avatar autora | 8.4.2024
Velmi spokojeni. Dcera a její kamarádky hráli tuto bojovku na narozeninách a moc se jim to líbilo :) Příjemné zpestření. Děkujeme
5
PS Avatar autora | 23.2.2024
Naprosto nadšená!!! Dlouho se mě nepodařilo tak děti zaujmout🤩! Hned to využiju dál!!! Pozvu všechny!!!Děkuji a určitě vás budu sledovat!!!díky petra❤️
5
M Avatar autora | 6.11.2023
Skvěle promyšlená i zpracovaná detektivní hra. Děti si procvičí čtení s porozuměním i logické uvažování. Jsem nadšená a doporučuji :-)
5
K Avatar autora | 8.10.2023
Bojovka se dětem 6-13 moc líbila, doporučuji
5
Avatar autora | 3.10.2023
Perfektní hra na přemýšlení, logiku a zábavu pro děti. Doporučuji.