Podzimní výzdoba

Kód: 0037
45 Kč
Skladem (>5 ks)

Podzim je tady a s ním přichází i ta úžasná možnost vytvořit si krásnou podzimní výzdobu s vašimi dětmi. Materiály PDF obsahuje jak šablony pro podzimní výzdobu, tak i hotové barevné obrázky připravené k tisku. Soubor obsahuje 25 + 23 stran. Vyzdobte svůj domov, školu nebo školku krásnou podzimní výzdobou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho jsou materiály vhodné

Materiály jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí vyzdobit svůj dům nebo třídu v krásných podzimních barvách..

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 25+23 stran A4V materiálech najdete širokou škálu podzimních motivů, jako jsou listy, dýně, ježci a další, takže si můžete vybrat ty, které nejvíce osloví vaše žáky nebo děti. V materiálech najdete:

  • šablony pro podzimní výzdobu - jednotlivé části šablon si vystřihněte a obkreslete na barevné papíry. Potom opět vystřihněte a slepte dle obrázku. Výrobu zvládnou i děti.
  • hotové barevné obrázky připravené k tisku - tyto obrázky stačí vytisknout, vystřihnout a ozdobit spolu s dětmi Váš domov.

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email.

Vytváření výzdoby společně s dětmi je nejen skvělá zábava, ale i nenápadné učení. Dítě si zdokonaluje zejména:

  • Jemnou motoriku: Vystřihování podle šablon vyžaduje precizní pohyby rukou a prstů, což pomáhá rozvíjet jemnou motoriku u dětí.
  • Koordinaci očí a rukou: Děti se učí soustředit svou pozornost na konkrétní detaily šablony a potřebují synchronizovat pohyby rukou s tím, co vidí.
  • Koncentraci a trpělivost: Tato aktivita vyžaduje od dětí trpělivost a soustředění, což je dovednost, která jim může pomoci i v jiných oblastech života.

Vytváření vlastních dekorací může být užitečným způsobem, jak se naučit vytvářet vlastní dárky, ozdobit místnost nebo se zapojit do jiných kreativních projektů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvoření a výzdoba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: