Písanka - slabiky

Kód: 97
40 Kč
Skladem (>5 ks)

Písanka slabiky je ideálním řešením pro domácí procvičování, aby se ručka dítěte krásně naučila psát slabiky. Také je můžete využít o prázdninách, aby dítě naučenou dovednost nezapomnělo. Materiály jsou ve variantě PDF, takže si je můžete vytisknout, pro svoji potřebu, kolikrát chcete. Soubor obsahuje všechny velká a malá psací písmena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho jsou materiály vhodné

Písanka se slabikami je vhodná pro děti, které navštěvují první a druhou třídu.

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 67 stran A5. Jsou zde obsažena jak malá, tak velká písmena. Nejlépe je tisknout dvě strany na jeden list A4. Materiál obsahuje také pomocné čáry (aby dítě vědělo, jak vysoko psát malá písmena)

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email. Materiál si vytiskněte (2 strany A5 na jeden list A4.

Nejprve si jednotlivé listy vytiskněte (můžete i oboustranně). Na začátku řádku jsou předepsané slabiky. Nejdříve ať dítě obtahuje jednotlivé slabiky (které jsou vytečkované) a potom ať na volné řádky slabiky opakuje. U jednotlivých slabiky je předepsáno velké i malé písmeno. Jsou zde i pomocné čáry, které dítěti ulehčí psaní.

Soubor je o velikosti A5, aby dítě bylo motivováno ke spaní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jazyk český
Hmotnost: 0.001 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DL Avatar autora | 18.2.2024
Super
5
J Avatar autora | 17.2.2024
Super