Papírový Betlém

Kód: 58
30 Kč
Skladem (>5 ks)

Dotvořte si vánoční atmosféru tradičním Betlémem, který k Vánocům neodmyslitelně patří. Soubor PDF obsahuje 16 postaviček včetně Velkého obrázkového příběhu, který si můžete číst společně se svými dětmi. Soubory jsou zasílány v barevné i černobílé verzi, kterou můžou děti využít jako omalovánky.

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho jsou materiály vhodné

Materiály jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí užít vánoční čas společně.

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 11 barevných a 11 černobílých stran velikosti A4. V souboru najdete 2x A4 barevného podkladu a 16 postaviček. Součástí je také vánoční příběh o narození Ježíška pro děti. Vždy místo určitého slova je obrázek, takže i nejmenší děti budou moci číst společně s Vámi.

Hra se stínovým divadlem jim pomůže rozvíjet fantazii, koordinaci oko ruka, jazykové dovednosti i emoční inteligenci.

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email. Materiál si vytiskněte a jednotlivé postavičky vystřihněte. Pozadí k betlému si vytiskněte a slepte k sobě. Jednotlivé postavičky se lepí pomocí proužku. Postavičky tak budou samostojící nebo se dají dát na prst jako maňásci. Rozmístění postaviček je jen na Vás.

Černobílý betlém si děti mohou vybarvit podle své představivosti.

S dětmi si následně můžete přečíst obrázkový vánoční příběh o narození Ježíška. Příběh si můžete taktéž zahrát pomocí postaviček. Nebo rodič může číst a dítě bude hrát maňáskové divadlo. 

Vystřihování a lepení jsou základní aktivity, které děti často provádějí během výtvarné výchovy nebo různých tvořivých činností. Při těchto činnostech se dítě učí a rozvíjí mnoho dovedností:

  1. Motorika: Vystřihování vyžaduje jemnou motoriku prstů a rukou. Dítě musí koordinovat pohyby prstů s nůžkami, což pomáhá zlepšit jeho schopnost manipulovat s malými objekty.
  2. Koordinace oko-ruka: Při sledování linie, kterou má dítě vystřihnout, se rozvíjí koordinace mezi tím, co vidí, a tím, jak pohybuje rukou.
  3. Prostorové vnímání: Dítě se učí rozumět prostorovým vztahům mezi objekty, například když se snaží složit a nalepit vystřižené kousky do určitého tvaru nebo obrazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zima a Vánoce
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: