Číselné spojovačky - dinosauři

Kód: 89
25 Kč
Skladem (>5 ks)

Hledáte pro své dítě  tradiční, ale zábavné způsoby, jak rozvíjet dovednosti našich dětí. Jednou z osvědčených metod, která zůstává oblíbená napříč generacemi, jsou číselné spojovačky pro děti. Tyto edukační hračky nejen rozvíjejí motorické dovednosti, ale také podporují logické myšlení a kreativitu. Když se čísla navíc spojí se zajímavým obrázkem, tak bude úspěch u dětí zajištěn. V sadě Číselné spojovačky dinosauři najdete 10 různých dinosaurů, které děti milují. Obrázky jsou různě těžké (podle počtu čísel, které dítě musí spojit). Nejtěžší varianta má čísla do 75.

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho jsou materiály vhodné

Číselné spojovačky jsou je vhodné pro děti, které navštěvují první a druhou třídu. Začít s ní už ovšem mohou i předškoláci.

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 10 černobílých stran A4. Když se čísla spojí správně, tak se objeví obrázek dinosaura. Dítě po spojení všech čísel si může obrázek také vybarvit.

Proč jsou číselné spojovačky pro děti tak oblíbené?

  • Rozvoj motorických Dovedností: Spojující číslice a tvoření obrázků pomáhá dětem zdokonalit jemnou motoriku rukou a prstů.
  • Posilování logického a matematického Myšlení: Aby dítě dokončilo spojovačku, musí sledovat pořadí čísel a spojovat je ve správném pořadí.
  • Stimulace kreativity: Když je obrázek dokončen, děti mohou použít svou fantazii k jeho vybarvení.

Mladší děti mohou preferovat jednodušší obrázky s menším počtem čísel, zatímco starší děti si mohou užívat složitějších výzev.

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email. Materiál si vytiskněte a jednotlivé části vystřihněte.

Nejprve si jednotlivé listy vytiskněte (můžete i oboustranně). Dítě začíná u čísla 1 a musí postupovat podle pořadí čísel. Jednotlivé číslice spojuje přímou čarou. Když se čísla spojí správně, tak se objeví obrázek dinosaura. Následně může obrázek vybarvit podle své fantazie.

Dítě určitě nemusí psát celou A4 najednou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivity dle tématu
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: