Zvířátkové slabiky

Kód: 87
35 Kč
Skladem (>5 ks)

Slabiky jsou základní stavební kameny slov. Spojují písmena do zvukových jednotek a tvoří základ komunikace. Když se spojí s roztomilými zvířátky, stávají se slabiky ještě zajímavějšími. Děti mají přirozenou afinitu k zvířátkům, a právě tuto přitažlivost lze využít ke zlepšení učebního procesu. V souboru najdete celkem 46 zvířátek od nás i ze ZOO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho jsou materiály vhodné

Zábavné skládání slabik se zvířátky je vhodné pro děti, které navštěvují první a druhou třídu.

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje celkem 46 zvířátek. Dané zvířátko je vždy samostatně vyobrazeno na kartičce. Na dalších kartičkách jsou jeho slabiky a pak celý název zvířátka. 

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email. Materiál si vytiskněte a jednotlivé části vystřihněte. Můžete si také jednotlivé kartičky zalaminovat, kvůli delší trvanlivosti.

Na začátku můžete dát dítěti obrázek i celý název a na něm bude, aby našel příslušné slabiky, později dítě může hledat bez napsaného názvu.

Takže nezapomeňme, že učení nemusí být pouze povinností, ale může být také zábavným dobrodružstvím. A pokud se do toho zapojí naše malí čtyřnozí přátelé, je zábava a efektivní učení zaručeno.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jazyk český
Hmotnost: 0.001 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 27.11.2023
Velmi oceňuji rychlost vyřízení objednávky. Také se mi líbí kvalitní obrázky a dobře čitelný font. Soubor doporučuji ;)