Velikonoční výzdoba

Kód: 0045
40 Kč
Skladem (>5 ks)

Připravte váš domov na nadcházející Velikonoce. Pomocí jednoduchých šablon vyzdobte s dětmi jejich pokojíček, obyvák či třídu. Vytvořit velikonoční ozdoby zvládnou díky šablonám i děti již od 3 let. Materiál PDF obsahuje šablony pro velikonoční výzdobu. Soubor obsahuje 27 stran A4 ze kterých vytvoříte 12 velikonočních motivů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikonoční výzdoba

Přišel čas, kdy naše domovy zaplavuje jaro a s ním i radostné přípravy na Velikonoce. Připravte se na ně i vy.

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 27 stran A4V materiálech najdete širokou škálu velikonočních motivů.

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email.

Vždy v levém horním rohu je napsáno o jakou šablonu se jedná a z kolika A4 je sestavena. Je zde i celkový obrázek šablony. Jednotlivé části si tedy vystřihněte a obkreslete na barevný papír dle své volby (nemusíte se držet zadání, kreativitě se meze nekladou) a následně opět vystřihnete a slepíte dohromady.

Vytváření výzdoby společně s dětmi je nejen skvělá zábava, ale i nenápadné učení. Dítě si zdokonaluje zejména:

  • Jemnou motoriku: Vystřihování podle šablon vyžaduje precizní pohyby rukou a prstů, což pomáhá rozvíjet jemnou motoriku u dětí.
  • Koordinaci očí a rukou: Děti se učí soustředit svou pozornost na konkrétní detaily šablony a potřebují synchronizovat pohyby rukou s tím, co vidí.
  • Koncentraci a trpělivost: Tato aktivita vyžaduje od dětí trpělivost a soustředění, což je dovednost, která jim může pomoci i v jiných oblastech života.

Vytváření vlastních dekorací může být užitečným způsobem, jak se naučit vytvářet vlastní dárky, ozdobit místnost nebo se zapojit do jiných kreativních projektů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvoření a výzdoba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: