Písanka - psací písmo

Kód: 48
35 Kč
Skladem (>5 ks)

Písanka s psacím písmem je ideálním řešením pro domácí procvičování, aby se ručka dítěte krásně naučila psát jednotlivá písmena. Také je můžete využít o prázdninách, aby dítě naučenou dovednost nezapomnělo. Materiály jsou ve variantě PDF, takže si je můžete vytisknout, pro svoji potřebu, kolikrát chcete. Soubor obsahuje všechny velká a malá psací písmena včetně háčků. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho jsou materiály vhodné

Písanka s psacím písmem je vhodná pro děti, které navštěvují první a druhou třídu.

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 33 stran A4. Jsou zde obsažena jak malá, tak velká písmena včetně háčků. Materiál obsahuje také pomocné čáry (aby dítě vědělo, jak vysoko psát malá písmena)

Jak s materiálem pracovat

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email. Materiál si vytiskněte a jednotlivé části vystřihněte.

Nejprve si jednotlivé listy vytiskněte (můžete i oboustranně). Na začátku řádku jsou předepsána písmena. Nejdříve ať dítě obtahuje jednotlivá písmena (která jsou vytečkována) a potom ať na volné řádky písmena opakuje. U jednotlivých písmen je předepsáno velké i malé písmeno. Jsou zde i pomocné čáry, které dítěti ulehčí psaní.

Dítě určitě nemusí psát celou A4 najednou.

 

Mohlo by se Vám také hodit:

Doplňkové parametry

Kategorie: Jazyk český
Hmotnost: 0.001 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 15.10.2023
super