Mluvící zvířátka

Kód: 0047
35 Kč
Skladem (>5 ks)

Které dítě by netoužilo po mluvícím zvířátku. Nyní si takové můžete vyrobit! Je to jednoduché, stačí Vám k tomu tyto PDF listy, kde najdete 45 různých zvířat, ať už od nás ze dvorku nebo ze ZOO. Kolíčky na prádlo, lepidlo a nůžky. 

Zvířátka si můžete vytisknout buď v barevné nebo černobílé verzi. Tu si pak děti mohou vybarvit podle svých představ.

Jedná se o materiál PDF, který Vám po zaplacení ihned přijde na Vámi zvolený email.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Co soubor obsahuje

Soubor PDF obsahuje 45 různých zvířat, barevnou i černobílou verzi. 

Jak s materiálem pracovat

 1) Vytiskněte si a vystřihnete jednotlivé obrázky zvířat. Pokud jde o loutky jakéhokoli druhu, vždy doporučujeme tisk na těžší tiskový papír / karton, protože díky tomu budou odolnější a děti si s nimi budou moci déle hrát. Pokud jste vytiskli plnou barevnou verzi, můžete přejít přímo ke stříhání. Pokud jste tiskli černobílou verzi, nejprve zvířátka vybarvěte.

2) Rozstřihněte obrázek pomocí naznačených čar (jsou u černobílých obrázků). Nebojte se stříhat pusu i do obloučku. Vytvoří to super efekt.

3)Na bok dřevěného kolíčku dejte trochu lepidla a horní část zvířátka nalepte na horní část kolíčku a spodní část zvířátka na spodní část kolíčku. Některá zvířátka, která jsou hodně široká: slon, rybičky, želva krabík bude potřeba nalepit tak, že pusa bude před kolíčkem a tělíčko bude nalepené na kolíčku. Tak zbude dostatek místa na manipulaci s kolíčkem a výsledek bude skvělý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivity dle tématu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JL Avatar autora | 30.5.2024
velice , pěkné , zábavné